Адреса

пров. Артилерійський, 7-Б, оф. 2
03113, Київ, Україна

Розклад роботи

Пн-Пт: 08:00 — 17:00
Сб-Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок

  Потрібна допомога?

  • +380 (44) 466 44 41
  • Messenger
  • Telegram
  • Email: sales@prime.in.ua

  Підписуйтесь на нас

  Компанія Праймтрейд вітає Вас!

  Працюючи на ринку з 2000 року, команда «Prime Trade» вважає своїм головним завданням забезпечення всіх українських споживачів тільки високоякісним продуктом європейської якості. Вся продукція має сертифікацію в Європі. На технічну продукцію працює гарантія 1 рік.

  Наші покупці – підприємства, заводи, держустанови, національні торгові мережі, рядові споживачі.

  Задоволеність наших клієнтів – наша головна турбота. Зателефонувавши нам, Ви вирішите всі свої проблеми з підбору та придбання потрібних Вам речей.

  Наші фахівці завжди уважно вислухають і допоможуть Вам, навіть якщо це не наша пряма сфера діяльності.

  Найважливіша для нас сфера відповідальності – екологічні проблеми та екологічна безпека. Будь-яка наша діяльність не тільки не завдає шкоди, але всіляко покращує екологію нашої країни.

  Ми активно беремо участь в проектах з організації збору відпрацьованих батарейок, енергозберігаючих ламп, відпрацьованої радіоелектроніки з метою подальшої переробки їх на спеціалізованих підприємствах.

  Якщо Ви так само активні в екологічних питаннях – ми завжди будемо раді співпраці з Вами, допоможемо зібрати і переробити відпрацьовані матеріали. Від юридичних осіб – приймаємо відпрацьовані батарейки і поставляємо нові якісні батарейки.

  Ваше завдання – зателефонувати, а все інше ми беремо на себе.

  Завжди Вам раді!