Корзина заказов

Про компанію

Працюючи на ринку з 2000 року, команда «Prime Trade» вважає своїм головним завданням забезпечення всіх українських споживачів тільки високоякісним продуктом європейської якості. Вся продукція має сертифікацію в Європі. На технічну продукцію працює гарантія 1 рік.

Наші покупці – підприємства, заводи, держустанови, національні торгові мережі, рядові споживачі.

Задоволеність наших клієнтів – наша головна турбота. Зателефонувавши нам, Ви вирішите всі свої проблеми з підбору та придбання потрібних Вам речей.

Наші фахівці завжди уважно вислухають і допоможуть Вам, навіть якщо це не наша пряма сфера діяльності.

Найважливіша для нас сфера відповідальності – екологічні проблеми та екологічна безпека. Будь-яка наша діяльність не тільки не завдає шкоди, але всіляко покращує екологію нашої країни.

Ми активно беремо участь в проектах з організації збору відпрацьованих батарейок, енергозберігаючих ламп, відпрацьованої радіоелектроніки з метою подальшої переробки їх на спеціалізованих підприємствах.

Якщо Ви так само активні в екологічних питаннях – ми завжди будемо раді співпраці з Вами, допоможемо зібрати і переробити відпрацьовані матеріали. Від юридичних осіб – приймаємо відпрацьовані батарейки і поставляємо нові якісні батарейки.

Ваше завдання – зателефонувати, а все інше ми беремо на себе.

Завжди Вам раді!

Всі результати пошуку